Elta-Kabel

Konkurs za posao (Administrativni radnik u službi prodaje za poslovne korisnike)

27.11.2017.

Elta-Kabel d.o.o. raspisuje konkurs za radno mjesto

ADMINISTRATIVNI RADNIK
U SLUŽBI PRODAJE ZA POSLOVNE KORISNIKE (m/ž)
(BANJA LUKA)

Opis poslova:

  • Rukovanje korporativnom korespondencijom, e-mailom i telefonskim pozivima;
  • Evidentiranje ulazne i izlazne korespondencije;
  • Koordinacija i priprema dokumentacije u poslovima prodaje;
  • Arhiviranje i uredno održavanje kancelarijske dokumentacije;
  • Redovno podnošenje izvještaja o izvršenim radnim zadacima;

Potrebni uslovi:

  • Obavezno minimalno iskustvo 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima;
  • Pedantnost, organizovanost i odgovornost;
  • Poznavanje poslovne dokumentacije i osnova poslovne korespodencije;
  • Razvijena sposobnost verbalne i pisane komunikacije;
  • Poznavanje rada na računaru;

Biografiju (CV) slati na e-mail posao@elta-kabel.com ili na adresu Majora Drage Bajalovića 18, 78000 Banja Luka, najkasnije do 10.12.2017.

Prijave sa biografijama se ne vraćaju.

Lokacija: Banja Luka
Datum objave: 27.11.2017
Trajanje oglasa: 14 dana