Elta-Kabel

Konkurs za posao: Agent prodaje za poslovne korisnike (Banja Luka)

18.11.2021.

Elta-Kabel d.o.o. raspisuje konkurs za posao na poziciji:

AGENT PRODAJE ZA POSLOVNE KORISNIKE (m/ž),
BANJA LUKA

Opis poslova:

  • Prodaja telekomunikacionih usluga Elta-Kabela poslovnim korisnicima
  • Uspostavljanje kontakta i vođenje prodajnih razgovora sa pravnim licima
  • Pružanje informacija i savjeta o svim uslugama iz ponude Poslodavca radi postizanja boljih poslovnih rezultata
  • Briga o postojećim poslovnim klijentima
  • Redovno podnošenje izvještaja o izvršenim radnim zadacima

Potrebni uslovi:

  • Poželjno radno iskustva rada na istim ili sličnim poslovima
  • VSS ili VŠS
  • Vozačka dozvola “B” kategorije
  • Poznavanje rada na računaru
  • Spremnost na timski rad

Prijavu sa biografijom poslati na mejl: posao@elta-kabel.com, najkasnije do 26.11.2021. godine.

Molimo Vas da u naslovu mejla napišete: Prijava za posao i pozicija za koju konkurišete. Prijave sa biografijama se ne vraćaju.

Lokacija: Banja Luka
Broj izvršilaca: 1
Datum objave: 18.11.2021.
Trajanje oglasa: 7 dana (ističe 25.11.2021.)